Sezona 2006/2007

Ekipe odbojkaškog kluba "Grobničan" u sezoni 2006/2007.

Stoje:  trener Vlado Maglica, Amela Curać, Jovana Puhalo, Mateja Grbić, Milena Stojković, tajnik: Tihomir Crnković, Marina Ban, kapiten Maja Banović, Iva Zdrilić, Marijana Kordić, pomoćni trener Marko Crnković. Donji red: fizioterapeut Franko Kraljević, Ana Tomas, Maja Ban, Suzana Dujmić, predsjednik Vladimir Maglica, liječnik Vesna Linić, Vedrana Dujmić, Maja Milinković, Martina Juretić, kondicijski trener Zlatko Grabar.

OK "Grobničan" - juniorke. Stoje: trener Marko Crnković, kapiten Martina Juretić, Ana Tomas, Vedrana Dujmić, Valnea Šestan, Maja Ban, Iva Zdrilić. Donji red: Petra Brekalo, Erika Fafanđel, Beatrice Kovačić, Sara Obrč, Andrea Bedran.

OK "Grobničan" - mlađe kadetkinje. Stoje: trener Vlado Maglica, Ana Tomas, Sara Obrč, kapiten Petra Brekalo, Erika Fafanđel, Stella Paris, pomoćni trener Tihomir Crnković. Donji red: Andrea Valjan, Ira Mavrinac, Beatrice Kovačić, Doris Juranić , Mateja Grabar, Josipa Baljak.

Škola odbojke sa trenerom Majom Banović.

Škola odbojke sa trenerom Milenom Stojković,

Škola odbojke sa trenerom Majom Kičimbači.