Sezona 2007/2008

Ekipe odbojkaškog kluba "Grobničan" u sezoni 2007/2008.

Stoje:  trener Marko Crnković, Iva Zdrilić, Maja Milinković, kapiten Maja Banović, Milena Stojković, Valnea Šestan, Sandra Vizintin, tajnik: Tihomir Crnković. Sjede: fizioterapeut Franko Kraljević, Maja Ban, Marina Filipović, Suzana Dujmić, Anamarija Tićak, Vedrana Dujmić, Marina Babić.

OK "Grobničan" - kadetkinje. Prvi red: Erika Fafanđel, Ana Tomas, kapiten Petra Brekalo, Josipa Baljak, Sara Obrč, Marina Filipović. Drugi red: trener Vlado Maglica, Tea Čop, Dina Perić, Beatrice Kovačić, Glorija Damiš, Doris  Juranić, Stella Paris.

OK "Grobničan2" - kadetkinje (ekipa iz škole odbojke Delnice). Prvi red: Tea Crnković, Tajana Grenko, Elena Jovanovski-Petrović, Marina Šepić, Lorena Čop, Sara Mujkić, Katarina Komljenović, trener Matija Levar. Drugi red: Petra Štimac, Eni Vukonić, Lorena Polić, Mirjana Jurić, Tamara Injić, Gordana Bukvić, Marta Blašković.

OK "Grobničan" - mlađe kadetkinje. Prvi red: kapiten Erika Fafanđel, Dina Perić, Tea Čop, Doris Juranić, Stella Paris, Rea Čargonja, Drugi red: trener Vlado Maglica, Mateja Jurčić, Glorija Damiš, Ira Mavrinac, Ivona Juričić, Mateja Grabar, Andrea Valjan.

Škola odbojke od 5 do 8 razreda sa trenericama Majom Banović i Milenom Stojković.

Škola odbojke od 1 do 5 razreda sa trenericama Majom Kičimbači i Martinom Juretić.