Sezona 2002/2003

Takmičarske ekipe odbojkaškog kluba "Grobničan" u sezoni 2002/2003.

Stoje gornji red: Maja Kičimbači, Maja Banović, Marina Ban, Mirna Dumančić, Ivana Kalebić, Danijela Novaković, Iva Fućak, Kristina Francetić. Donji red: trener Tihomir Crnković, Sara Kičimbači, Anamarija Ladašić, trener Marko Crnković, Ornala Lautar, predsjednik Vladimir Maglica, Ivana Broznić, Suzana Dujmić, Ines Mohorić, trener Vlado Maglica. Čuče: Valnea Šestan, Milena Krneta, Lorena Čop, Marijana Matejčić, Dunja Zagorac, Valentina Malinarić, Valerija Budimir, Petra Brekalo, Dijana Manjgotić, Mateja Grbić, Martina Juretić. Sjede: Enea Vlah, Andrea Pavletić, Barbara Brnjac, Vedrana Dujmić, Maja Ban, Ana Filipović, Klara Marušić, Tina Frančišković.

Stoje: trener Tihomir Crnković, kapiten Maja Kičimbači, Martina Juretić, Maja Banović, Ines Mohorić, Marina Ban, predsjednik Vladimir Maglica, Ivana Kalebić, Danijela Novaković, Kristina Francetić, trener Vlado Maglica. Čuče: Mateja Grbić, Valnea Šestan, Anamarija Ladašić, Suzana Dujmić, Ivana Broznić, Mirna Dumančić, Ornela Lautar, Sara Kičimbači.

OK "Grobničan" - mlađe kadetkinje. Osvojeno prvenstvo Primorsko goranske županije - bez poraza. Osvojeno 9 mjesto na prvenstvu Hrvatske igranom u Crikvenici (od 24 ekipe). Najmlađe kadetkinje također su osvojile prvenstvo Primorsko goranske županije.

OŠ "Čavle"- školska ekipa na prvenstvu Hrvatske održanom u Rovinju gdje je osvojeno 3. mjesto. Fotografija je snimljena na dodjeli priznanja, u društvu sa Maurom Miletićem igračem odbojkaškog kluba Rijeka, Sanjom Popović igračicom odbojkaškog kluba Rijeka i Zvonimirom Bobanom.

Stoje:Marijana Matejčić, Lorena Čop, Valentina Malinarić, Valnea Šestan, Maja Ban, Ivana Kalebić, Dunja Zagorac, trener Vlado Maglica. Čuče: kapiten Martina Juretić, Mateja Grbić, Petra Brekalo, Milena Krneta, Valerija Budimir.

Škola odbojke OK "Grobničan" sa trenericom Ines Mohorić i trenerom Markom Crnkovićem.

Škola odbojke OK "Grobničan" sa trenerom Markom Crnkovićem.

Škola odbojke OK "Grobničan" sa trenericom Ines Mohorić.