Sezona 2003/2004

Ekipe odbojkaškog kluba "Grobničan" u sezoni 2003/2004.

Stoje gornji red: trener Vlado Maglica, Maja Kičimbači, Ivana Broznić, Marina Ban, Iva Fućak, Ivana Kalebić, Kristina Francetić, Jelena Budumir, Suzana Dujmić, Maja Banović, Ornala Lautar, trener Tihomir Crnković. Donji red: Milena Krneta, Dijana Manjgotić, Mateja Grbić, Maja Ban, Lorena Čop, Valnea Šestan, Martina Juretić, Valentina Malinarić, Dunja Zagorac. Sjede: Anita Ćosić, Ana Filipović, Klara Marušić,  Petra Brekalo,  Ana Rosković,  Vedrana Dujmić, Valerija Budimir, Barbara Brnjac, Martina Marković, Ingrid Marković.

Stoje  trener Vlado Maglica, Maja Kičimbači, Ivana Broznić, Marina Ban, Iva Fućak, Ivana Kalebić, Kristina Francetić,  Suzana Dujmić, kapiten Maja Banović, Ornala Lautar, trener Tihomir Crnković. Donji red: Mateja Grbić, Lorena Čop, Valnea Šestan, Dunja Zagorac, Jelena Budumir, Martina Juretić, Valentina Malinarić.

OK "Grobničan" - kadetkinje. Stoje: trener Vlado Maglica, Mateja Grbić, Lorena Čop, Valnea  Šestan, Ivana Kalebić, Milena Krneta, Jelena Budimir, kapiten Martina Juretić, trener Tihomir Crnković. Čuče: Dijana Manjgotić, Maja Ban, Petra Brekalo, Dunja Zagorac, Vedrana Dujmić, Valerija Budimir, Valentina Malinarić.

OK "Grobničan" - mlađe kadetkinje. Stoje: trener Tihomir Crnković, Dijana Manjgotić, Milena Krneta, Valnea Šestan, kapiten Ivana Kalebić, Maja Ban, Valerija Budimir, Martina Marković, trener Vlado Maglica. Čuče: Anita Ćosić, Petra Brekalo, Vedrana Dujmić, Ana Rosković, Klara Marušić, Barbara Brnjac, Ana Filipović, Ingrid Marković.

Školska ekipa OŠ Čavle. Stoje: trener Tihomir Crković, Dijana Manjgotić, kapiten Milena Krneta, Valnea Šestan, Maja Ban, Barbara Brnjac, Valerija Budimir, Martina Marković. Čuče: Anita Ćosić, Petra Brekalo, Vedrana Dujmić, Ana Rosković, Klara Marušić,  Ana Filipović, Ingrid Marković.

OK "Grobničan" - mlađe kadetkinje druga ekipa. Stoje: trener Marko Crnković, kapiten Petra Kovačić, Sara Obrč, Željka Parić, Lea Inatović, Franka Marijanović, Martina Marković. Čuče: Ingrid Marković, Barbara Leško, Denisa Vlah, Viktorija Smirnov, Sanja Žagar, Viktorija Muškić

OK "Grobničan" - škola odbojke