Prva ekipa odbojkaškog kluba "Grobničan" 1983/84 godine.

Ekipa koje je 1983 g. osvojila školsko prvenstvo Hrvatske (igrano u Čavlima): Ban Željko, Prpić Jurica, Paris Denis, Stojković, Žaja Robert, Maurović Igor, Marulić Marinko.
Čuče: trener Crnković Tihomir, Tić Gordan, Hlača Boren, Mahmić Reuf, Kukuljan Alen, Diljkan Zoran, Cuculić Neven, Šurlina Edvard, Marincel Nenad (nedostaje Šojat Alen).

OK "Grobničan" 1984. godine.
Stoje: Tić Gordan, Stojković, Ban Željko, Maurović Igor, Vrhovec Mladen, Pavačić Hrvoje.
Čuče: Marincel Nenad, Paris Denis, Nekić Marko, Drakula Željko, Žaja Robert, Prpić Jurica, Marulić Marinko, Dvorničić Dejan. Drugo plasirana ekipa sa školskog prvenstva u Rijeci.

Kadetska reprezentacija Rijeke u Kaštelu starome 1984. godine.
Igrači OK "Grobničan"-a Nekić Marko, Žaja Robert, Ban Željko, Maurović Igor, Drakula Željko, Kukuljan Alen, Tić Gordan, Paris Denis, Cuculić Neven, Marincel Nenad. Treneri: Tihomir Crnković, Velimir Liverić.